Kunstinäitus ''Puudutus'' Kunstinäitus ''Puudutus'' 10. 08 - 05. 09 raamatukogu teisel korrusel Santa viib läbi ka kunsti töötubasid lastele galeriides ja raamatukogudes Kunstinäitus ''Puudutus''
01.06 - 31.08 Viimsi Raamatukogu E - R 10 - 18,
L, P SULETUD

Prangli harukogu E - N 10 - 16
Püünsi harukogu E - R 9:00 - 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00

Randvere harukogu E – R 9:00 – 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00


24. juunil on Viimsi raamatukogu pühadeks SULETUD!
E-kataloog    registreeru lugejaks siin

Kunstinäitus ''Puudutus''

10.08 - 05.09 raamatukogu teisel korrusel

Julia Raven

 

Olen sündinud Tallinnas. Elan ja töötan praegu oma kodulinnas. Elukutselt teadlane. Iseõppinud kunstis. Jätkuvalt katsetan ja avastan kunstiteadust.

 

Elus ühendan endas reaalset teadlast ja kunstikut.  Minu sisemine kunstnik on iseõppinud olend, kes üritab vabaneda nagu lind oma puurist ning rääkida unistustest ja tunnetest.  Armastan fantaasia kunsti ja üritan oma joonistustes tihti reaalsust ja fantaasiat ühendada.  Ma saan inspiratsiooni inimestest, nende nägudest ja kehadest, milliste emotsioonid on jäädvustatud fotode abil, rääkides igaüks oma unikaalse juttu.  Joonistan nüüd peamiselt transformeerides fotosid, kuna minu publikuks on inimesi üle kogu maailma. Olen unistaja. Unistades joonistan unistused reaalsuseks ja teie saate lugeda Unistaja lugu, mille ma paberile panin.

 

Santa Zukker

 

Alustasin joonistamisega väga noorelt ning kõigepealt meeldis mulle karikatuure ning koomiksit joonistada. Minu loomeprotsessi alustamiseks on vajalikud komponendid muusika, tass teed ning õige atmosfäär. Minu maalides on läbiv teema looduse ning maa kujutamine läbi müstilise narratiivi, mis omakorda sisaldab endas realistlikke olukordi ning detaile. 

 

Santa Z (kunstniku nimi) õpib Tallinna ülikoolis kultuuriteadlaseks. Ta on end täiendanud  Orešt Kormasovi maalitundides BFM-i kunstiklassis. Ta tegi koomiksit ka lasteajakirjale "Hea Laps".. Ta on oma töid eksponeerinud ka sellistes galeriides nagu Staapli3 galerii, Eduard Vilde muuseum / Castellani maja (teie südames park, Maalikunstnike liidu näitus), Nõmme kultuurikeskus, Nautica keskus (Croccodillo pizza) jne. Santa viib läbi ka kunsti töötubasid lastele galeriides ja raamatukogudes.

Kunstinäitus ''Puudutus''
Soovid kursis olla raamatukogus toimuvaga? Liitu uudiskirjaga

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja


Veebilehe privaatsuspoliitika

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Püünsi harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Randvere tee 9
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kodulehtede tegemine aara.ee

Kunstinäitus ''Puudutus''

Kunstinäitus ''Puudutus''

Julia Raven Olen sündinud Tallinnas Elan ja töötan praegu oma kodulinnas 10.08 - 05.09 raamatukogu teisel korrusel

Kunstinäitus ''Puudutus''

www.viimsiraamatukogu.ee © 2023 Viimsi Raamatukogu »