Linda Bondestam Linda Bondestam "Loomad, keda keegi peale meie pole näinud" 00 Linda Bondestam
Viimsi Raamatukogu E - R 10 - 20, L - P 10 - 16
01.06 - 31.08 E - R 10-18, L, P SULETUD

Prangli harukogu E, K 12 - 18, T, N 10 - 16
Püünsi harukogu E, T, K, R 8:30 – 16:30 N 11 – 19
Lõuna 11:30 – 12:00

Randvere harukogu E – R 08:30 – 16:30
Lõuna 11:30 – 12:00


31. mail on Viimsi raamatukogu korrastuspäevaks SULETUD!
E-kataloog    registreeru lugejaks siin

Linda Bondestam

"Loomad, keda keegi peale meie pole näinud"

Linda Bondestam

Viimsi raamatukogus lähevad liikvele loomad, keda sa varem pole näinud.  Märtsis on kõigil suurtel ja väikestel võimalus tulla Viimsi raamatukogusse uudistama fantaasiamaailmast pärit müstilisi loomi. 

Näitus „Loomad, keda keegi peale meie pole näinud“ põhineb Ulf Starki ja Linda Bondestami samanimelisel pildiraamatul. Teos pälvis 2016. aastal Rootsis aasta parima pildiraamatu auhinna Lumepall ja 2017 Põhjamaade Nõukogu laste- ja noortekirjanduse auhinna.

Seoses Lumepalli auhinnaga otsustas Umeå Kaasaegse Kunsti Muuseum luua Linda Bondestami illustratsioonidest koosneva näituse, mida on näidatud paljudes põhjamaade raamatukogudes ja lastekultuuri keskustes.

Tegemist on fantaasiamaailmast pärit müstiliste loomadega, kes on tavaliselt uudishimulikud ja elurõõmsad, ent samas ka arglikud ja üksildased, õnnetud ja kurvad ja kellele pole võõrad sellised tunded nagu kõrvalejäetus, rahulolematus endaga ja suutmatus igapäevaelus hakkama saada.

Näitus pakub kaasamõtlemist nii noorele kui täiskasvanud külastajale, võimaldab läbi viia vestlusi ja loovaid õpitubasid.

 

Näituse autor, Linda Bondestam on üks Põhjamaade silmapaistvam lasteraamatute illustraator. Bondestam on illustreerinud kümneid lasteraamatuid Soome ja Rootsi kirjastajatele ning tema enda kirjutatud raamatuid on tõlgitud araabia, valgevene, horvaadi, taani, inglise, soome, saksa, läti, norra, vene, serbia, türgi ja ukraina keelde. Oma tööde jaoks ammutab Linda inspiratsiooni kõikjalt enda ümber: «Mind ei inspireeri ilmtingimata ilusad asjad. Kunstiteoseks võivad saada ka inetud eeslinnad oma prahiga.»

Näitus on üleval märtsi lõpuni. Piltide autor Linda Bondestam juhendab kunstihuvilisi lapsi nende mängulises tegevuses Viimsi raamatukogus 12. märtsil kell 14.00.

Soovid kursis olla raamatukogus toimuvaga? Liitu uudiskirjaga

Kasutajatele
Lugejaks registreerimine, laenutamine, pikendamine, viivis, tagastuskast, tasulised teenused, raamatukogudevaheline laenutus, interneti ja WiFi kasutamine, erivajadustega lugeja


Veebilehe privaatsuspoliitika

Raamatukogust
Dokumendid, ajalugu, statistika, kogud, raamatukogu nõukogu

Harukogud
Prangli harukogu
Püünsi harukogu
Randvere harukogu

Lingikogu
Andmebaasid, lugemissoovitused,
lastele, E-kataloog

Sotsiaalmeedias

Kontaktandmed
Viimsi Raamatukogu
Registrikood: 75021706
Randvere tee 9
Haabneeme alevik
74001 Viimsi
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kodulehtede tegemine aara.ee

Linda Bondestam

Linda Bondestam

Viimsi raamatukogus lähevad liikvele loomad, keda sa varem pole näinud Märtsis on kõigil suurtel ja väikestel võimalus tulla Viimsi raamatukogusse uudistama fantaasiamaailmast pärit müstilisi loomi "Loomad, keda keegi peale meie pole näinud"

Linda Bondestam

www.viimsiraamatukogu.ee © 2023 Viimsi Raamatukogu »