Kohtumine Valdur Mikitaga Kohtumine Valdur Mikitaga 5. mail kell 18. 00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga. Sissepääs tasuta Kohtumine Valdur Mikitaga
LAHTIOLEKUAJAD
Viimsi Raamatukogu KONTAKTIVABA laenutus kuni 30. aprillini
Prangli harukogu Kontaktivaba laenutus kuni 30. aprillini
Püünsi harukogu Kontaktivaba laenutus kuni 30. aprillini
Randvere harukogu Kontaktivaba laenutus kuni 30. aprillini

E-kataloog RIKS, registreeru lugejaks siin

Kohtumine Valdur Mikitaga

5. mail kell 18.00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga.

Kohtumine Valdur Mikitaga

Valdur Mikita on eesti kirjanik ja semiootik, lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogina ning kaitsnud doktoritöö semiootikas, töötanud õppejõuna ja turunduse alal.
Mikita segab oma raamatuis eri ¾anre, jäädes sageli ilukirjanduse ja semiootika piirimaile. Laiema publiku teadvusse jõudis Mikita 2013. aastal ilmunud raamatuga “Lingvistiline mets”, mis pälvis mitmeid auhindu. Triloogiasse kuulub veel "Metsik lingvistika" (2008) ja "Lindvistika" (2015).

Sissepääs tasuta.

Kontaktivaba laenutus 30. aprillini Loe edasi

Püünsi harukogu

Randvere tee 9
Telefon 56882673
Lasteteenindus 54004033

Kohtumine Valdur Mikitaga

Valdur Mikita on eesti kirjanik ja semiootik, lõpetanud Tartu Ülikooli bioloogina ning kaitsnud doktoritöö semiootikas, töötanud õppejõuna ja turunduse alal Mikita segab oma raamatuis eri ¾anre, jäädes sageli ilukirjanduse ja semiootika piirimaile 5. mail kell 18.00 toimub raamatukogus kohtumisõhtu Valdur Mikitaga.

Kohtumine Valdur Mikitaga

www.viimsiraamatukogu.ee © 2021 Viimsi Raamatukogu »