Aire Aksiimi pastellmaalide näitus Aire Aksiimi pastellmaalide näitus 1. detsember - 31. detsember Viimsi Raamatukogu teisel korrusel Auhinnatud tööd:1988 - Lastefondi embleemi "EMA JA LAPS" autor 1987 - Kummiloomade tehase Polümeer korraldatud "Mao" aastale pühendatud kummiloomade kavandi võistus, I-II koht Aire Aksiim on Eesti Muuseumiühingu liige aastast 2019 ja Eesti Konservaatorite Ühingu liige aastast 2015 Aire Aksiimi pastellmaalide näitus

1. detsember - 31. detsember Viimsi Raamatukogu teisel korrusel

"Hea näituse külastaja,

Minu hobiks ja kireks on maalimine millesse panen oma hinge ja emotsioonid.

Maalimine on olnud kõik need aastad oluline pidepunkt minu hinge enesearengu teel. Inimesed, olukorrad ja loodus tekitavad meis emotsioone, mille loojateks oleme me tegelikult ise oma mõtete ja tunnetega. Enamik minu maale on sündinud mingi emotsiooni najal ning omavad minu jaoks olulist tähendust. Värvide erinevad omadused, kasutusviisid ja maalitehnikad annavad võimaluse esile kutsuda mingit teatavat tunnet mis su sees parasjagu on.

Loodan,et leiad siit näituselt endalegi midagi, mis sind sisemiselt kõnetab ja tõmbab endasse.

Aire"

Kunstibiograafia

Aire Aksiim (sünd.28.11.1970,Tallinnas) on kunstnik ja konservaator. Ta alustas oma kunstnikuteed Tallinna 24.Keskooli tarbekunstikallakuga klassis (Kopli Kunstikool). Looduse, figuratiivsete ja abstraktsete maalidega hakkas tegelema 2004. aastal Tallinna Huvikeskuskuses Kullo, täiskasvanute joonistamis- ja maalikursus Kersti Linnamäe juhendamisel kuni 2021 aastani. Samuti täiendas ennast 2009-2014 õlimaalikursusel Zair Zeilanovi galeriis, kuntsniku juhendamisel.

Tal on olnud 23 personaalnäitust erinevates galeriides. Viimased näituseteemad on ’’Silmast silma’’, ’’Tunnete sügavustes’’, ’’Emotsioonid’’ ja ''Hetked Karepa loodusega'' Näituseid on läbiviidud erinevates Kultuurikeskustes (Viimsi, Pirita, Laagri, Salme, Lehtse, Lihula, Kullos, Kullo Galeriis), koolimajades (Kullo, Tamsalu) Rakvere Põhjakeskuse galeriis, SilberAuto AS Mercedese autosalongis, Kochi Aidad kohvik-galeriis jne, Tallinna Loomaaed jne.

Grupinäitustel on Aire Aksiim osalenud 43 korral. Viimane osalemine on UKM Pärnu näitusel ’’LOKAALNE/GLOBAALNE 14.02-12.04.2020; Kullo Galeriides Tallinna vanalinnas kui Mustamäel, erinevates Kultuurimajades jne.

Alates 2010 aastast teeb ka seinamaalinguid korterites, eramajades ja äripindadel. Mõningad näited viimati teostatud töödest Tallinnas on Sushi Plaza restoran, Narva mnt.; MiniGolf PARK, Saloon; Nautica Keskuses; Tallinna Loomaaias VivaColori pildistamissein; Lastekaubad “Kessukas” Mustika Keskuses; Arvato Eesti kontori fuajee, VinVin veinipood jne.

Tema teosed kuuluvad enamasti erakogudesse: Eestis ja Soomes.

Auhinnatud tööd:1988 - Lastefondi embleemi "EMA JA LAPS" autor

Aire Aksiim on Eesti Muuseumiühingu liige aastast 2019 ja Eesti Konservaatorite Ühingu liige aastast 2015.

Aire Aksiimi pastellmaalide näitus

"Hea näituse külastaja, Minu hobiks ja kireks on maalimine millesse panen oma hinge ja emotsioonid Maalimine on olnud kõik need aastad oluline pidepunkt minu hinge enesearengu teel 1. detsember - 31. detsember Viimsi Raamatukogu teisel korrusel