Võeti vastu Viimsi Raamatukogu arengukava Võeti vastu Viimsi Raamatukogu Esmakordselt valla ajaloos võeti Viimsi Vallavolikogu määrusega vastu "Viimsi Raamatukogu arengukava 2016-2020". Arengukavaga on võimalik tutvuda Riigi Teataja veebilehel Võeti vastu Viimsi Raamatukogu arengukava

Laupäeval, 30. märtsil on Viimsi Raamatukogu laste- ja noorteosakond SULETUD!

Võeti vastu Viimsi Raamatukogu arengukava

14. okt. 2016

Kuigi raamatukogu üks põhimõtteid on traditsioonide hoidmine, on siiski olulisem aja ja arengutega kaasaskäimine, et vastata kasutajate ootustele. Raamatukogu arengukavas on sõnastatud läbi 6 peaeesmärgi raamatukogu arengusuunad, konkreetsed eesmärgid ja tegevused, mida soovitakse arengukavaga saavutada. Suund on muuta raamatukogu kaasaaegseks kogukonna- ja elustiilikeskuseks, mis annab võimaluse suurendada lugejate arvu ja tuua raamatukogusse rohkem noori ja lapsi. Arengukava eesmärgi saavutamise olulisemad tegevused on Haabneemes asuvale raamatukogule juba lähitulevikus uute ruumide leidmine. Uues raamatukoguhoones on rühma- ja individuaaltööruumid, laste tegevusala, piisavalt pinda erinevate näituste korraldamiseks, ajakohane e-teenuste süsteem ja keskkond, mis pakub võimalusi elukestvaks õppeks.

Arengukavaga on võimalik tutvuda Riigi Teataja veebilehel.

Võeti vastu Viimsi Raamatukogu

Kuigi raamatukogu üks põhimõtteid on traditsioonide hoidmine, on siiski olulisem aja ja arengutega kaasaskäimine, et vastata kasutajate ootustele Raamatukogu arengukavas on sõnastatud läbi 6 peaeesmärgi raamatukogu arengusuunad, konkreetsed eesmärgid ja tegevused, mida soovitakse arengukavaga saavutada Esmakordselt valla ajaloos võeti Viimsi Vallavolikogu määrusega vastu "Viimsi Raamatukogu arengukava 2016-2020".

Võeti vastu Viimsi Raamatukogu arengukava